Kłamstwa kobiet. Jak rozpoznać, że ukochana nie mówi prawdy?

By 21 czerwca 2019O kłamstwach
wariograf

Kłamać można na różne sposoby – jedni oszukują bez mrugnięcia powieką, innym sprawia to dużą trudność. Istnieje powiedzenie, że kobiety kłamią tak samo często, jak mężczyźni, ale są znacznie bardziej skuteczne. Czy w tym, nieco uszczypliwym stwierdzeniu kryje się ziarno prawdy? Jak kłamią kobiety? Jakie są najczęstsze powody mijania się z prawdą w wydaniu pań? I wreszcie, jak rozpoznać, że nasza ukochana kłamie?

Jak kłamią kobiety?

Panie kłamią w podobny sposób jak panowie. Pod tym względem nie ma dużych różnic między obiema płciami. Jakie więc gesty zdradzają, że kobieta nas okłamuje? Podczas kłamania źrenice się rozszerzają, a ton głosu ulega zmianie. Typowym zachowaniem w trakcie rozmowy, które powinno wzbudzić nasze podejrzenia, jest:

  • nerwowość,
  • jąkanie się,
  • nadmierna gadatliwość,
  • opowiadanie ogólnych historii bez szczegółów, a także dłuższe, niż zwykle zastanawianie się nad odpowiedzią.

Jeśli wybranka przy zadawaniu niewygodnych dla niej pytań, szybko zmienia temat rozmowy lub zasłania się problemami z pamięcią, również powinna zapalić się nam w głowie czerwona lampka. Inne typowe gesty kłamców to nerwowe dotykanie szyi, włosów i twarzy oraz unikanie bezpośrednich spojrzeń, a także częste mruganie.

Z jakich powodów panie najczęściej kłamią?

Wielu mężczyzn jest pewnie ciekawych, jakie są główne preteksty do ukrywania prawdy przez kobiety. Z jakich przyczyn przedstawicielki płci pięknej zafałszowują rzeczywistość? Część kobiet ukrywa przed swoimi chłopakami i mężami informację o tym, z iloma faktycznie mężczyznami spotykała się w przeszłości (a wszystko to ze strachu przed surowym osądem, krytyką, a nawet rozpadem związku).

Sporo pań kłamie także w kwestii finansów, nie przyznając się do różnych zakupów lub zaniżając kwoty wydanych sum. Kobiety kłamią również często w kwestiach łóżkowych, udając zadowolenie z życia intymnego (np. fantazjując w tym czasie o kimś innym) lub co gorsza, zatajając fakt sypiania z innym mężczyzną poza stałym partnerem. Panie niejednokrotnie ukrywają flirt, którego dopuściły się w trakcie trwania związku, a także co ciekawe, swoją prawdziwą wagę – odejmując sobie kilka kilogramów czy mówiąc partnerowi, że są wyższe o 1-3 cm.

Jak rozpoznać, że ukochana kłamie?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na wykrycie kłamstwa jest bez wątpienia wariograf – zwany potocznie wykrywaczem kłamstw. Urządzenie to jest praktycznie nieomylne i pozwala wykryć, czy partnerka kłamie, czy może nie. Oczywiście badanie wariografem jest dobrowolne i nie można wykonać go bez zgody osoby badanej. Inne popularne metody (zwłaszcza w przypadku podejrzeń o niewierność) to zainstalowanie w komputerze i telefonie „podejrzanej” oprogramowania szpiegującego lub zamontowanie lokalizatora GPS w samochodzie, z którego korzysta.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki okażą się przydatne dla wszystkich mężczyzn, którzy zauważyli, że ich wybranki często mijają się z prawdą. Dodajmy na koniec, że każda osoba ma prawo być traktowana w uczciwy sposób, zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym. Jeśli podejrzewasz, że Twoja dziewczyna lub żona kłamie – nie trwaj dłużej w niepewności i poproś ją, aby wykonała badanie na wariografie, dzięki któremu dowiesz się, jaka jest prawda. Nie warto tracić czasu na związek z nieodpowiednią kobietą, która tak naprawdę nas nie kocha i nie darzy szacunkiem.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i skorzystania z naszych usług – przeprowadzamy profesjonalne badania wariograficzne na terenie całej Polski, a nawet Europy.

admin
Author admin

More posts by admin

Leave a Reply