Jak rozpoznać zdradę? Sposoby wykrycia romansu

By 4 kwietnia 2019Badania wariografem
badanie wykrywaczem zdrada

Niepewność co do wierności partnera to wyniszczające uczucie, które prowadzi do obniżenia poczucia własnej wartości i częstych konfliktów w związku. Jak rozpoznać zdradę, jeśli czujemy, że nasza druga połówka coś przed nami ukrywa? Jakie są najskuteczniejsze sposoby wykrycia romansu?

Jakie znaki sygnalizują niewierność w związku?

Wiele osób, przeżywających kryzys w związku, zastanawia się, jakie zachowania powinny dać im do myślenia, że coś jest nie tak. Niepokojące sygnały to nagła dbałość o wygląd – partner lub partnerka kupują dużo nowych ubrań, przechodzą na dietę, zaczynają ćwiczyć i stroją się przed każdym wyjściem z domu.

Co jeszcze może wskazywać, że nasze zaufanie jest nadużywane? Druga połówka dostaje nagle dużo smsów, często rozmawia z kimś przez telefon, nie chcąc zdradzić tożsamości rozmówcy lub wymyślając za każdym razem nową wymówkę. Większe wydatki również są niepokojącym objawem. Jeśli mąż lub żona zaczynają wracać coraz później z pracy lub jeździć na wiele delegacji, może to oznaczać, że w ich życiu pojawił się jeszcze ktoś inny oprócz nas. Jak w takim razie można potwierdzić swoje przypuszczenia o zdradzie? Oto najpopularniejsze sposoby wykrycia zdemaskowania nieuczciwego partnera.

Lokalizator GPS

Lokalizator GPS to niewielkie urządzenie, które, jak sama nazwa wskazuje, pozwala śledzić drogę, jaką przebywa nasz mąż/żona. Wystarczy zamontować miniaturowy lokalizator w samochodzie drugiej osoby i pobrać aplikację na telefon, by móc na bieżąco obserwować dokąd przemieszcza się pojazd partnera. Może okazać się, że zamiast do pracy, na trening czy na zakupy – miłość naszego życia regularnie odwiedza kochankę lub kochanka.

Badania wariografem

Wariograf to jedna z najlepszych metod zdemaskowania kłamiącego męża lub żony. Jeśli osoba, którą podejrzewamy o zdradę, upiera się, że jest wobec nas uczciwa i nie ma nikogo na boku – poddajmy ją testowi na wykrywaczu kłamstw. Negatywny wynik badania wariografem to wiarygodny dowód.

Montaż podsłuchu lub kamery w domu

Inne skuteczne szpiegowskie narzędzia, które sprawdzają się przy wykrywaniu zdrady, to mikrokamera i podsłuch (zamontowane w telefonie, długopisie, domu lub samochodzie). Nagranie rozmów i miłosnych schadzek to dobitne oznaki niewierności, które nie pozostawiają żadnych złudzeń.

Oprogramowanie szpiegowskie na komputer i telefon

Jako że coraz więcej kochanków poznaje się przez internet, dużą popularnością cieszą się nowoczesne, szpiegowskie programy komputerowe i aplikacje na smartfony, które błyskawicznie się instalują, podejmując od razu pracę. Co więcej, jak obiecują producenci, nie wykryją ich nawet najlepsze antywirusy. Pozwalają one na stałe kontrolowanie aktywności użytkownika w sieci przy zachowaniu naszej całkowitej anonimowości.

Test wierności seksualnej partnera

Ostatnia z proponowanych metod to tzw. test wierności, który w dyskretny sposób wykrywa ślady spermy (a dokładnie białka PSA, obecnego w nasieniu), nie pozostawiając żadnych śladów na materiale, takim jak na przykład bielizna, pościel, sofa, ręczniki, odzież czy tapicerka samochodowa. Specjalny roztwór może wykryć ślady zdrady nawet z próbki, która ma kilkadziesiąt lat!

Mamy nadzieję, że nasze porady okażą się dla was przydatne. Pamiętajcie, że każdy ma prawo do poznania prawdy o swoim małżeństwie lub związku – nie warto trwać w niepewności i, być może, marnować swojego życia z nieodpowiednią osobą, która tak naprawdę wcale nas nie kocha ani nie szanuje.

admin
Author admin

More posts by admin

Leave a Reply