Cennik badań wariograficznych

bez pośredników

Badanie wykrywaczem kłamstw

Koszt badania jednej osoby to kwota od 1.200 zł do 2.500 zł (w tym jest już zawarty koszt dojazdu do klienta, koszt ewentualnego noclegu, koszt wynajęcia sali do badań, koszt sporządzenia pisemnego sprawozdania z badania, itp.). Innymi słowy, badanie wariografem cenę ma ustaloną proporcjonalnie do poniesionych kosztów. Niewątpliwym atutem okazuje się ponadto wiarygodność, co ma bezsprzeczny wpływ na opłacalność. Gwarantujemy, że jeśli w grę wchodzą badania wariografem w Warszawie – cena, którą proponujemy, z pewnością Państwa zadowoli!

Koszt badania wariograficznego dwóch i więcej osób do indywidualnego ustalenia ze zleceniodawcą. Niemniej jednak przybliżenie się do prawdy dzięki wykrywaczowi kłamstw posiada znacznie większą wartość, aniżeli cena badania wariograficznego.

Badania przeprowadzamy przy użyciu wariografu komputerowego m-ki „Lafayette” model LX 4000 SW, wersja programu 10.0.5, m-ki „Lafayette” model LX 5000 oraz marki „Axciton”.

Badania wariografem są skuteczne i wykorzystywane zarówno prywatnie, jak i w biznesie. Badanie wykrywaczem kłamstw nie ma wygórowanej ceny. Zapraszamy do kontaktu wszystkich Państwa, którym potrzebne jest profesjonalne badanie wariograficzne. Gwarantujemy, że jeśli w grę wchodzi wykrywacz kłamstw, to cena naszych usług wariografem w Warszawie nie ma sobie równych!

Przeprowadzamy badania na terenie całego kraju i Europy (koszt badania za granicą ustalany jest każdorazowo indywidualnie). Zadatki i zaliczki na poczet badania proszę przelać na konto:
Igor Szczupak “PIKES”
Bank Citi Handlowy
nr rachunku: 06 1030 0019 0109 8530 0000 4865
W tytule proszę podać imię i nazwisko zleceniodawcy oraz miejsce i termin przeprowadzenia badania.

Wszystkie osoby, przeprowadzające badania wariograficzne w naszej firmie, są biegłymi sądowymi z tego zakresu! Dlatego możesz mieć pewność Drogi przedsiębiorco i osobo prywatna, że KAŻDE badanie wariografem – obojętnie, czy w Warszawie, czy na końcu Polski lub Europy – będzie wykonane profesjonalnie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz sprawdzenie sekcji FAQ (najczęściej zadawanych pytań), w których znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię zagwozdki. Natomiast jeśli nadal masz jakieś pytania odnośnie badania wykrywaczem kłamstw, zadzwoń do nas już dziś lub zostaw wiadomość mailową. Odpowiemy! Prawdą!